Güvenlik, Gizlilik, Teslimat, Garanti ve İade Bilgileri

İade Koşulları
Satın alınan bir ürün ambalajı ve görünümü bozulmadığı sürece veya beğenilmediği takdirde fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edilebilir. Bunun için;

a) Ürün faturası ile birlikte gönderilmeli.
b) Ürün orijinal ambalajı ve kutusuyla birlikte gönderilmelidir.
c) Ürün hangi kargo ile teslim edilmiş ise o kargo ile gönderilmelidir.
c) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, eksiltilmemiş olmalıdır.

Teslim politikası
Sitemizde bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç üç ‘’3‘’ iş gününde kargoya verilir. İlgili lojistik firması , Ege bölgesinde bulunan tüm iller ile İstanbul, Ankara , Kocaeli, Bursa teslimatları bir ‘’1 ‘’ila üç ‘’ 3 ‘’ iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen bölge ve diğer iller haricindeki, bölge ve Anadolu illerine ise üç ‘’3 ‘’ila beş ‘’5’’ gün içerisinde ürün teslimi yapılır.
(NOT: Kargo firmasından kaynaklanan olası gecikmeler ihtimali düşünülerek yazılmıştır. Sevkiyat Genellikle bu sürelerin maksimum kısmından daha kısa sürmektedir.)

Gizlilik Politikası
Alış veriş yapılan dukkan.destekakademisi.org sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamaz. Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılır.

Sevil Arslan işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamaz.

Garanti Koşulları
Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup firmamızın garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0 (533) 320 95 83  telefondan yada destek@destekakademisi.org adresinden  işlem yaptırabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünlerin sipariş iptali yapılamamaktadır.